92/10/30

عصر امروز دو فیلم مستند «ما همه سربازیم» و «کمی بالاتر» در سالن سینماحقیقت به نمایش درمی آیند

عصر امروز (دوشنبه 30 دی ماه) و در هفتمین روز از برنامه مرور فیلم های برگزیده هفتمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران: سینماحقیقت، دو فیلم مستند «ما همه سربازیم» و «کمی بالاتر» در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درمی آید.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم «ما همه سربازیم» ساخته مهدی قربانپور که نگاهی تاریخی به خدمت سربازی از سال 1305 تا 1357 دارد، یکی از برگزیدگان جشنواره سینماحقیقت در آبادان بود و «کمی بالاتر» به کارگردانی لقمان خالدی هم جایزه ویژه هیات داوران جشنواره بین المللی سینماحقیقت را کسب کرده بود. این فیلم، مستندی درباره ی یک رفتگر است که اشتیاق فراوانی به نوشتن شعر و رمان دارد.

برپایه این گزارش، شرکت در این برنامه برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان جهت تماشای این آثار می توانند از ساعت 17 عصر امروز (دوشنبه 30 دی ماه)، به سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15 مراجعه نمایند.

این گزارش می افزاید: برنامه فردای سالن سینماحقیقت (سه شنبه اول بهمن ماه) نیز به نمایش فیلم های چله (محمود شاکری) و گزارش شنبه (علی محمد قاسمی) اختصاص یافته است.

گفتنی است: برنامه کامل مرور فیلم های برگزیده هفتمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران: سینماحقیقت، روی سایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی www.defc.ir و پایگاه خبری- تحلیلی سینماتجربی www.cinematajrobi.ir آمده است. ضمن اینکه عموم علاقمندان سینمای مستند جهت اطلاع از برنامه های مختلف سالن «سینماحقیقت» می توانند نام و نام خانوادگی و حرفه خود را به سامانه پیامکی روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به شماره 20001062 پیامک بزنند.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

بازگشت