92/11/05

امروز برنده جایزه بزرگ جشنواره بین المللی «سینماحقیقت» به نمایش درمی آید

عصر امروز (شنبه 5 بهمن ماه)، فیلم های مستند خاطراتی برای تمام فصول (برنده جایزه بزرگ هفتمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت) و پدر و پسر، در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درمی آیند.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم «خاطراتی برای تمام فصول» به تهیه کنندگی مرتضی رزاق کریمی و کارگردانی مصطفی رزاق کریمی، مستندی درباره مجروحین شیمیایی جنگ تحمیلی است که برای طی دوره درمان و بهبودی، به وین اعزام می شوند. این فیلم در آیین پایانی هفتمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت، جایزه بهترین فیلم مستند دفاع مقدس، بهترین فیلم مستند بلند بخش مسابقه بین الملل و جایزه بزرگ جشنواره سینماحقیقت را کسب کرده بود.

 پس از نمایش این فیلم هم مستند «پدر و پسر» به کارگردانی «پاول لوزیسنکی» فیلمساز مطرح لهستانی روی پرده سالن سینماحقیقت خواهد رفت. این فیلم برنده جایزه ویژه هیات داوران بخش «مسابقه بین الملل» جشنواره سینماحقیقت شده بود.

گفتنی است: شرکت در این برنامه برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان جهت تماشای این آثار می توانند از ساعت 17 عصر امروز (شنبه 5 بهمن ماه)، به سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15 مراجعه نمایند.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی


بازگشت