92/12/21

فراخوان برگزاری «درس گفتارهای روش تحقیق در سینمای مستند» منتشر شد

به منظور گسترش و توسعه مباحث تحقیق و پژوهش در تولیدات سینمای مستند و تقویت هرچه بیشتر رویکرد تحقیقی فیلمسازان در فرایند تولید مستند، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی اقدام به برگزاری مجموعه درس گفتارهای روش تحقیق در سینمای مستند می کند.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی اعلام کرد: معاونت تحقیقات و پژوهش این «مرکز» با دعوت از اساتید پیشکسوت و صاحب نظر در عرصه تحقیق و پژوهش نظیر دکتر ناصر فکوهی، محمد تهامی نژاد، دکتر احمد ضابطی جهرمی، دکتر شهاب الدین عادل، دکتر علی بلوک باشی، مهرداد زاهدیان، همایون امامی و دکتر ناهید عبدی، مجموعه درس گفتارهای روش تحقیق در سینمای مستند را از اول اردیبهشت ماه 1393 و طی 8 جلسه موضوعی، در سالن سینماحقیقت برگزار خواهد کرد.

دانشجویان رشته هنر و سینما (با ارائه کارت دانشجویی معتبر)، مستندسازان (با ارائه معرفی نامه از انجمن مستندسازان) و هنرجویان انجمن سینمای جوان (با ارائه معرفی نامه از انجمن سینمای جوان) می توانند ضمن ثبت نام، در این کلاس ها شرکت کنند.

شرایط و مدارک لازم ثبت نام، هزینه حضور در کارگاه ها، جدول برنامه ها، موضوع کارگاه ها، اساتید هر درس گفتار و... روی سایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نشانی www.defc.ir و www.cinematajrobi.ir قرار گرفته است.

با توجه به محدودیت تعداد پذیرفته شدگان، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام کرده اند. ضمن اینکه به متقاضیانی که در تمامی جلسات این درس گفتارها حضور فعال داشته باشند، گواهی شرکت اعطاء خواهد شد.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی


بازگشت