93/01/16

آخرین فرصت برای شرکت در کارگاه «درس گفتارهای روش تحقیق در سینمای مستند» اعلام شد

فیلمسازان جوان، دانشجویان و هنرجویان سینما تا پایان هفته جاری فرصت دارند که نسبت به ثبت نام در کارگاه تخصصی «درس گفتارهای روش تحقیق در سینمای مستند» اقدام نمایند.

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به منظور گسترش و توسعه مباحث تحقیق و پژوهش در تولیدات سینمای مستند و تقویت هرچه بیشتر رویکرد تحقیقی فیلمسازان در فرایند تولید مستند، در اردیبهشت و خرداد ماه 1393، اقدام به برگزاری مجموعه درس گفتارهای روش تحقیق در سینمای مستند می کند.

جمعی از اساتید پیشکسوت و صاحب نظر در عرصه تحقیق و پژوهش نظیر دکتر ناصر فکوهی، محمد تهامی نژاد، دکتر احمد ضابطی جهرمی، دکتر شهاب الدین عادل، دکتر علی بلوک باشی، مهرداد زاهدیان، همایون امامی و دکتر ناهید عبدی، مدرسان مجموعه درس گفتارهای روش تحقیق در سینمای مستند هستند که این کارگاه ها از اول اردیبهشت ماه و طی 8 جلسه متناوب، در سالن سینماحقیقت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برگزار خواهد شد.

ثبت نام در این کارگاه ها از طریق پایگاه اینترنتی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نشانی www.defc.ir و www.cinematajrobi.ir صورت می گیرد. ضمن اینکه شرایط و مدارک لازم ثبت نام، هزینه حضور در کارگاه ها، جدول برنامه ها، موضوع کارگاه ها، اساتید هر درس گفتار و... هم روی این سایت ها قرار گرفته است. دانشجویان رشته هنر و سینما (با ارائه کارت دانشجویی معتبر)، مستندسازان (با ارائه معرفی نامه از انجمن مستندسازان) و هنرجویان انجمن سینمای جوان (با ارائه معرفی نامه از انجمن سینمای جوانان ایران) می توانند ضمن تکمیل فرم ثبت نام، در این کلاس ها شرکت کنند.

با توجه به محدودیت تعداد پذیرفته شدگان، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام کرده اند. ضمن اینکه به متقاضیانی که در تمامی جلسات این درس گفتارها حضور فعال داشته باشند، گواهی شرکت اعطاء خواهد شد.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی


بازگشت