93/01/30

بازگشایی کانون فیلم «سینماحقیقت» با نمایش و نقد دو مستند فرحناز شریفی

از عصر فردا (یکشنبه 31 فروردین ماه) دوره جدید کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی با نمایش و نقد دو فیلم مستند فرحناز شریفی، آغاز خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، «عاشق لیلا» و «21 آگهی استخدام» از جمله فیلم های مستند فرحناز شریفی هستند که از ساعت 17:30 عصر یکشنبه (31 فروردین ماه 93) و در آیین بازگشایی کانون فیلم سینماحقیقت، اکران عمومی شده و با حضور کارگردان، مورد نقد و بررسی قرار می گیرند.

مسئولیت انتخاب فیلم ها و برگزاری جلسات نقد و بررسی دوره جدید فعالیت کانون فیلم سینماحقیقت، برعهده ناصر صفاریان مستندساز، روزنامه نگار، منتقد سینما و عضو هیات مدیره انجمن مستندسازان سینمای ایران است.

پس از نمایش دو فیلم مذکور هم جلسه نقد و بررسی آن، با حضور ناصر صفاریان و شمیم مستقیمی برگزار خواهد شد.

به گفته صفاریان، این برنامه منحصر به تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی نیست و هر فیلمسازی می تواند اثر خود (فیلم های مستند، کوتاه داستانی، انیمیشن و سینمایی تجربی) که قابلیت نمایش عمومی دارند را به مرکز ارائه نموده تا پس از بررسی، در نوبت نمایش قرار گیرند.

گفتنی است: تماشای فیلم ها و شرکت در جلسه نقد و بررسی کانون فیلم سینماحقیقت، برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می توانند از ساعت 17:30 یکشنبه هر هفته، به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی


بازگشت