93/02/12

نمایش و نقد مستند «اجاره نشینی» در کانون فیلم سینماحقیقت

عصر فردا (یکشنبه 14 اردیبهشت ماه) و در سومین برنامه از دوره جدید کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم مستند «اجاره نشینی» ساخته ابراهیم مختاری و کیوان کیانی به نمایش عمومی درآمده و سپس مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم مستند 16 میلیمتری «اجاره نشینی» که تولید سال 1361 است، از ساعت 17:30 عصر یکشنبه (14 اردیبهشت ماه) در سالن «سینماحقیقت» این مرکز به نمایش درآمده و با حضور ابراهیم مختاری و کیوان کیانی (کارگردانان)، ناصر صفاریان (منتقد سینما و مدیر نشست) و همایون امامی (نویسنده و مستندساز) مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

برپایه این گزارش، از دیگر عوامل تولید این فیلم مستند می توان به عطاالله حیاتی و فرهاد صبا (فیلمبرداران)، علیرضا کرمانی و محمود سماک باشی (صدابرداران) و پریچهر ممتهن (تدوینگر) اشاره کرد.

گفتنی است: تماشای این فیلم و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن، برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می توانند از ساعت 17:30 عصر یکشنبه، به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند. ضمن اینکه عموم علاقمندان سینما جهت اطلاع از برنامه های هفتگی سالن «سینماحقیقت» می توانند نام و نام خانوادگی و حرفه خود را به سامانه پیامکی روابط عمومی این «مرکز» به شماره 20001062 پیامک کنند.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی


بازگشت