93/03/02

از عصر امروز و با نمایش 5 فیلم مستند در سالن سینماحقیقت؛ برنامه «حماسه خرمشهر در آئینه سینمای مستند» آغاز می شود

از عصر امروز و همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، برنامه «حماسه خرمشهر در آئینه سینمای مستند» با نمایش پنج فیلم در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی آغاز می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در سئانس اول این برنامه که از ساعت 17 عصر امروز (شنبه سوم خرداد ماه) آغاز می شود، فیلم‌های مستند فرزند خرمشهر (علی خسروی) و 578 روز (هژار نورانی) به نمایش درآمده و در سئانس دوم (19 تا 20:30) نیز فیلم‌های شهری در آسمان- قسمت پنجم (شهید سیّدمرتضی آوینی)، ممد نبودی (شهروز توکل) و روز سوم (حمید زرگرنژاد) روی پرده سالن سینماحقیقت می روند.

عصر فردا (یکشنبه 4 خرداد) نیز فیلم‌های مستند داستان یک شهر (فرشید آذری)، یوما یعنی مادر (آزاده آریامنش) و ناگهان تو گم شدی (مهدی باقری) به نمایش درآمده و سپس نشست «بازتاب حماسه خرمشهر در سینمای مستند» با حضور ناصر صفاریان، رامتین شهبازی و همایون امامی برگزار می شود.

گفتنی است: شرکت در برنامه «حماسه خرمشهر در آئینه سینمای مستند» برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می توانند طی برنامه زمانی اعلام شده، به سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15 مراجعه نمایند.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی


بازگشت