93/03/07

مرحله دوم تصویربرداری «مرگ جنگل» آغاز شد

مستند «مرگ جنگل» از جدیدترین تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی مختار نامدار، وارد مرحله دوم تصویربرداری شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مختار نامدار پیرامون موضوع مستند «مرگ جنگل» گفت: این مستند 30 دقیقه‌ای روایت زندگی دختری‌ست که پدر و مادر خود را در نوجوانی از دست داده و در حال حاضر در روستای دراز زمین از توابع استان رامسر، شاهد قطع شدن درختانی است که روزی با آنها خاطره داشته است. زمانی که این درختان قطع می‌شوند، این دختر احساس می کند که تمام خاطرات کودکی خود را از دست می‌دهد.

وی افزود: از سه سال پیش تاکنون مشغول تحقیق بر روی این پروژه هستم که در نهایت با طاهره جوربنیان برخورد کردم و خیلی از پیگیری‌ها برای جلوگیری از قطع 1000 اصله درخت را با هم انجام ‏دادیم.

نامدار تصریح کرد: بعد از تصویب طرح در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مرحله اول تصویربرداری در نیمه اول نیمه اردیبهشت و طی 10 روز به اتمام رسید. مرحله دوم تصویربرداری نیز از دیروز آغاز شده و تدوین این کار هم به طور همزمان توسط عماد خدابخش در حال انجام است.

گفتنی است که عوامل تولید مستند «مرگ جنگل» عبارتند از: نویسنده و کارگردان: مختار نامدار/ تصویربردار: مهدی آزادی/ صدابردار: علیرضا کریم نژاد/ دستیار کارگردان: امید فقیه/ راوی: طاهره جوربنیان/ تهیه شده در: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی


بازگشت