93/03/09

نمایش و نقد مستند «از ایران، یک جدایی» در سالن سینماحقیقت

عصر فردا (یکشنبه 11 خردادماه) و در هفتمین برنامه از دوره جدید کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم مستند «از ایران، یک جدایی» ساخته آزاده موسوی و کوروش عطائی به نمایش عمومی درآمده و سپس مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این مستند که مراحل ساخت فیلم اسکاری جدایی نادر از سیمین، بازتاب آن در رسانه ها، مخاطبان فیلم و... را مورد بررسی قرار می دهد، از ساعت 17:30 عصر یکشنبه (11 خردادماه) در سالن «سینماحقیقت» این مرکز به نمایش درآمده و سپس با حضور کارگردانان، ناصر صفاریان (منتقد سینما و مجری) و مهرزاد دانش (منتقد) مورد نقد قرار می‌گیرد.

گفتنی است: تماشای این فیلم و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن، برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می‌توانند از ساعت 17:30 عصر یکشنبه، به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند. ضمن اینکه عموم علاقمندان سینما جهت اطلاع از برنامه‌های هفتگی سالن «سینماحقیقت» می توانند نام و نام خانوادگی و حرفه خود را به سامانه پیامکی روابط عمومی این «مرکز» به شماره 20001062 پیامک کنند.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

                                                        

                                                                                             

 


بازگشت