93/03/19

پیام تبریک مدیرعامل «مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» به مستندسازان برگزیده جشنواره «ربیع‌الشهاده» کربلا

مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در پیامی، کسب جوایز برتر دهمین دوره جشنواره ربیع‌الشهاده کربلا را به مستندسازان برگزیده ایرانی تبریک گفت.

وی در این پیام، ضمن تبریک به آقایان سبحانی، غفاری، بافقی و رضایی، آورده است: جشنواره ربیع‌الشهاده کربلا از مهمترین و با ارزش‌ترین جشنواره‌های هنری است که ما این رویداد معنوی را متبرک می‌دانیم و از حضور و کسب موفقیت در آن می‌بالیم؛ چرا که میزبانان این جشنواره شریف، حرم حضرت امام حسین(ع) و حرم حضرت عباس(ع) هستند و شرکت در آن برای همه ما پُربرکت و پُراهمیت است.

گفتنی است: در مراسم اختتامیه دهمین دوره جشنواره ربیع‌الشهاده که عصر جمعه در کربلای مُعلی برگزار شد، جوایز اول تا سوم و ویژه جشنواره به فیلم‌های مستند فرش ثارالله (علیرضا سبحانی)، گل‌گیران (محمود غفاری)، نقل نخل (علیمحمد ناصر‌بافقی) و رسم عاشقی همینه (الله‌کرم رضایی‌زاده) از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی اختصاص یافت.

داوران این جشنواره هم عبارت بودند از: أحمد ماهر (بازیگر مشهور مصری)، مجتبى راعي (کارگردان ایرانی)،  وائل رضوي (کارگردان مصری)، حمودي الحارثي (کارگردان عراقی)، روح الله اسدی، إحسان الحلمي، دکتر جمال أمين و شيخ عمار الهلالي

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

 


بازگشت