93/04/21

نمایش و نقد مستند «ریشه در خویش» در سالن سینماحقیقت

عصر فردا (یکشنبه 22 تیرماه) و در سیزدهمین برنامه از دوره جدید کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم مستند «ریشه در خویش» ساخته «مژگان اینانلو» به نمایش عمومی درآمده و سپس مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم 47 دقیقه‌ای که مستندی درباره‌ی مهاجران افغان ساکن ایران و تحسین شده‌ی انجمن شاعران و فرهیختگان افغان است، از ساعت 17 عصر یکشنبه (بیست و دوم تیرماه) در سالن «سینماحقیقت» این مرکز به نمایش درآمده و سپس با حضور کارگردان، ناصر صفاریان (منتقد سینما و مجری) و دکتر مصطفی جلالی‌فخر (منتقد میهمان) مورد نقد قرار می‌گیرد.

از عوامل تولید فیلم مستند «ریشه در خویش» می‌توان به رضا میرکریمی (مشاور کارگردان)، علی میرکریمی و جعفر موسوی (تصویربرداران)، مهرداد جلوخانی (صداگذار)، مهدی حسینی‌وند (تدوین‌گر) و  محمد پیرهادی (تهیه‌کننده) اشاره کرد.

گفتنی است: تماشای این فیلم و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن، برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می‌توانند از ساعت 17 عصر یکشنبه به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

                                                        

                                                                                             

 


بازگشت