93/04/30

مستند «آرامستان» آماده نمایش عمومی شد

فیلم مستند «آرامستان» از تولیدات جدید مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی شهرام میراب‏اقدم آماده نمایش عمومی شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، شهرام میراب‏اقدم ضمن اعلام خبر فوق درباره روند تولید این مستند 52 دقیقه ای گفت: بعد از اتمام مراحل تحقیق و پژوهش که زمان زیادی صرف جمع آوری و پالایش اطلاعات شد، تصویربرداری در روز نخست فروردین آغاز و در نهایت بعد از 15 جلسه تصویربرداری، مراحل فنی این مستند به پایان رسید و پس از بازبینی نهایی فرهاد ورهرام (یکی از اعضای شورای تولید مرکز) آماده نمایش عمومی شده است.

وی افزود: مستند «آرامستان» درباره تاریخچه گورستان ابن‌بابویه، شخصیت‌های تاثیرگذار مدفون در این محل از جمله جهان پهلوان تختی و میرزاده عشقی و تحولاتی که از آغاز تاکنون در این مکان صورت گرفته، می‌باشد. ابن‌بابویه دومین قبرستان عمومی تهران از زمان قاجار تا امروز بوده است.

گفتنی است: عوامل تولید مستند «آرامستان» عبارتند از: نویسنده، کارگردان و تدوینگر: شهرام میراب‏اقدم/ تصویربرداران: فرداد فرپاک، سالار آذریان/ صدابردار: عماد غفوری/ تحقیق و پژوهش: بهارک جنت‏مکان/ مدیرتولید: محمد عبدی‏زاده/ عکاس: شاهین عبدی‏زاده/ حمل و نقل: حسن دولتی، مرتضی محمدخانی/ تهیه‌کننده: شهرام میراب‏اقدم/ تهیه شده در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.  

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی


بازگشت