93/05/14

پس از نمایش مستند «بهادر، دلاور واقعی» در سالن سینماحقیقت؛ نشست تاریخ سینمای مستند هند با حضور «آدیتیا ست» برگزار می شود

عصر فردا (چهارشنبه 15 مردادماه) و با حضور «آدیتیا ست» مستندساز هندی، نشستی با موضوع سینمای مستند هند در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برگزار می شود. 

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این نشست در آخرین روز از هفته سینمای مستند هند و پس از نمایش فیلم مستند «بهادر، دلاور واقعی»، با حضور آدیتیا ست (کارگردان فیلم)، التفات شکری آذر (کارشناس سینمای هند) و بهمن نورایی (مدیر جلسه) در سالن سینماحقیقت این مرکز برگزار خواهد شد.

مستند «بهادر، دلاور واقعی» به زندگی شجاعانه مهاجران نپالی در بافت اجتماعی، اقتصادی و سیاسی هند می‌پردازد. این فیلم مستند از ساعت 17:30 عصر فردا (چهارشنبه 15 مردادماه) در سالن سینماحقیقت روی پرده می رود و پس از آن نشست بررسی تاریخ سینمای مستند هند با حضور آدیتیا ست و التفات شکری آذر برپا خواهدشد.

عصر امروز (سه شنبه 14 مرداد) و در سومین روز از هفته سینمای مستند هند نیز فیلم های مستند «صدای اتاق های کهنه» و «کارگردان، نقاش: شری صاحب» به نمایش درمی آیند.

گفتنی است: شرکت در «هفته سینمای مستند هند» برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می‌توانند از ساعت ۱۷:۳۰ عصر روزهای ۱4 و ۱۵ مرداد ماه ۱۳۹۳ به سالن سینماحقیقت «مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره ۱۵ مراجعه نمایند.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی


بازگشت