93/05/15

با حضور آدیتیا سِت، دکتر عبدالسمیع و ایرج نوذری در سالن سینماحقیقت؛ تاریخ سینمای مستند هند بررسی می شود

عصر امروز (چهارشنبه 15 مردادماه) و با حضور «آدیتیا ست» مستندساز هندی، دکتر عبدالسمیع (رایزن فرهنگی هند)، ایرج نوذری و التفات شکری آذر، تاریخ سینمای مستند هند در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مورد نقد و بررسی قرار می گیرد. 

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این برنامه در آخرین روز از هفته سینمای مستند هند و متعاقب نمایش فیلم مستند «بهادر، دلاور واقعی»، با حضور آدیتیا سِت (کارگردان فیلم)، دکتر عبدالسمیع (رایزن فرهنگی هند)، التفات شکری آذر (کارشناس سینمای هند) و بهمن نورایی (مدیر جلسه) در سالن سینماحقیقت این «مرکز» برگزار خواهد شد. برای شرکت در این برنامه، از «ایرج نوذری» هنرمند سینما نیز دعوت بعمل آمده است.

مستند «بهادر، دلاور واقعی» به زندگی شجاعانه مهاجران نپالی در بافت اجتماعی، اقتصادی و سیاسی هند می‌پردازد. این فیلم مستند از ساعت 17:30 عصر امروز (چهارشنبه 15 مردادماه) در سالن سینماحقیقت روی پرده می رود و پس از آن نشست بررسی تاریخ سینمای مستند هند برپا خواهدشد.

گفتنی است: شرکت در این برنامه برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می‌توانند از ساعت ۱۷:۳۰ عصر امروز به سالن سینماحقیقت «مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره ۱۵ مراجعه نمایند.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی


بازگشت