93/05/31

نمایش و نقد مستند «شش قرن و شش سال» در سالن سینماحقیقت

عصر فردا (یکشنبه دوم شهریورماه) و در شانزدهمین برنامه از دوره جدید کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم مستند «شش قرن و شش سال» ساخته «مجتبی میرتهماسب» به نمایش عمومی درآمده و مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم 82 دقیقه‌ای مستندی درباره تلاش یک گروه موسیقی برای بازیابی و بازخوانی تصنیف های منسوب به «عبدالقادر مراغه‌ای» است که با حضور محمدرضا درویشی، استاد محمدرضا شجریان، همایون شجریان و گروه موسیقی عبدالقادر مراغه‌ای ساخته شده است.

فیلم مستند «شش قرن و شش سال» از ساعت 17:30 عصر یکشنبه (دوم شهریورماه 1393) در سالن «سینماحقیقت» این مرکز به نمایش درآمده و سپس با حضور مجتبی میرتهماسب (کارگردان)، ناصر صفاریان (منتقد سینما و مجری) و دکتر امید روحانی (کارشناس) مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

گفتنی است: تماشای این فیلم و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن، برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می‌توانند از ساعت 17:30 عصر یکشنبه به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

                                                        

                                                                                             

 


بازگشت