93/06/08

نمایش و نقد مستند «حیات در رگ های سرد» در سالن سینماحقیقت

عصر فردا (یکشنبه 9 شهریورماه) و در هفدهمین برنامه از دوره جدید کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم مستند «حیات در رگ های سرد» ساخته «فتح الله امیری» به نمایش عمومی درآمده و مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم مستند حیات وحش که درباره خزندگان ایلام است، از ساعت 17:30 عصر یکشنبه (نهم شهریورماه 1393) در سالن «سینماحقیقت» این مرکز به نمایش درآمده و سپس با حضور فتح الله امیری (کارگردان)، ناصر صفاریان (منتقد سینما و مجری) و همایون امامی (کارشناس) مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

این فیلم مستند نامزد دریافت سیمرغ بلورین بهترین فیلم پژوهش و دستاورد فنی- هنری جشنواره فیلم فجر در سال گذشته بوده و انتخاب شده بخش مستند شانزدهمین جشن خانه سینما (1393) است.

از عوامل تولید مستند «حیات در رگ های سرد» می توان به فتح الله امیری (نویسنده و کارگردان)، مهدی نورمحمّدی (مدیر تصویربرداری)، دکتر بهزاد فتحی نیا (پژوهشگر)، مجید محمّددوست (صداگذار و تدوینگر)، بابک میرزاخانی (آهنگساز)، فرزاد جعفریان (صدابردار) و نادر گهرسودی (گوینده متن) اشاره کرد.

گفتنی است: تماشای این فیلم و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن، برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می‌توانند از ساعت 17:30 عصر یکشنبه به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

                                                         


بازگشت