93/06/12

اهدای جایزه «صنایع دستی و هنرهای سنتی» در جشنواره بین المللی سینماحقیقت

در بخش جنبی هشتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت»، به بهترین فیلم های مستند با موضوع صنایع دستی و هنرهای سنتی جوایزی اهدا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین المللی سینماحقیقت، در این بخش ویژه که با مشارکت سازمان صنایع دستی و هنرهای سنتی  برپا شده، سه دیپلم افتخار و جایزه به بهترین فیلم های مستند با موضوع صنایع دستی و هنرهای سنتی اهدا خواهد شد.

عموم تهیه‌کنندگان و مستندسازان جهت شرکت در این بخش می‌بایست تا روز شنبه 15 شهریورماه 1393 فرم شرکت در هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت را روی سایت جشنواره به نشانی www.defc.ir و www.cinematajrobi.ir تکمیل نموده و آثار مستند خود با موضوع صنایع دستی و هنرهای سنتی را برای بازبینی به دبیرخانه جشنواره واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، طبقه اول ارائه نمایند.

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور امور سینمایی، هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را همزمان با ولادت باسعادت حضرت امام موسی کاظم(ع) و طی روزهای 9 تا 16 آذرماه 1393، با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، در شهر تهران برگزار خواهد کرد.

روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت


بازگشت