93/06/14

نمایش و نقد مستند «ما همه سربازیم» در سالن سینماحقیقت

عصر فردا (یکشنبه 16 شهریورماه) و در هجدهمین برنامه از دوره جدید کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم مستند «ما همه سربازیم» ساخته «مهدی قربانپور» به نمایش عمومی درآمده و مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم که مستندی درباره خدمت سربازی در ایران است، از ساعت 17:30 عصر یکشنبه (شانزدهم شهریورماه 1393) در سالن «سینماحقیقت» این مرکز به نمایش درآمده و سپس با حضور مهدی قربانپور (کارگردان)، ناصر صفاریان (منتقد سینما و مجری) و کیوان کثیریان (منتقد میهمان) مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

از دیگر عوامل تولید فیلم مستند «ما همه سربازیم» می توان به صادق سوری (تصویربردار)، حسن شبانکاره و پارسا کریمی (صدابرداران)، مهدی باقری (تدوینگر)، مهرشاد ملکوتی (طراحی و ترکیب صدا)، بیژن افشار (گوینده متن) اشاره کرد.

این فیلم در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه شده است.

گفتنی است: تماشای این فیلم و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن، برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می‌توانند از ساعت 17:30 عصر یکشنبه به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

                                                        

                                                                                             

 


بازگشت