93/06/18

پنج تندیس جشن «خانه سینما» به تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی رسید

در جشن مستندسازان خانه سینما که شامگاه سه‌شنبه 18 شهریورماه 1393 در تالار سیف‌الله داد خانه سینما و محوطه بیرونی آن برگزار شد، پنج تندیس بخش اصلی این رویداد به تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تعلق گرفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم مستند «آک.آپ.آس» از تولیدات این مرکز به کارگردانی محمدعلی هاشم‌زهی، تندیس بهترین کارگردانی و تهیه‌کنندگی فیلم کوتاه مستند جشن خانه سینما را بدست آورد.

در بخش فیلم‌های مستند نیمه‌بلند نیز تندیس بهترین کارگردانی و تهیه‌کنندگی به فیلم مستند «شاه‌جهان» از ساخته‌های حسن نقاشی تعلق گرفت که در این مرکز تهیه شده است.

تندیس بهترین پژوهش فیلم مستند نیز از آن حسن نقاشی پژوهشگر فیلم مستند «شاه‌جهان» شد.

در این مراسم لوح یادبود جشن خانه‌سینما به خانواده مرحوم «طاها کریمی» مستندساز فقید سینمای ایران و کارگردان فیلم تحسین شده‌ی «من یک مزدور سفید هستم» از تولیدات این مرکز اهدا شد.

سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی هم که برای دریافت جایزه بهترین تهیه‌کنندگی فیلم مستند کوتاه روی سِن آمده بود، در صحبت‌های کوتاهی اظهار داشت: من بارها تاکید کردم که ما تهیه‌کننده نیستیم بلکه کارفرما هستیم و این جایزه پیش من به امانت می‌ماند تا آن را به صاحبانش تقدیم کنم.

تبریک مرکز گسترش به مستندسازان برگزیده جشن خانه سینما

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی موفقیت مستندسازان برگزیده شانزدهمین جشن خانه سینما را تبریک گفته و برای همه تلاشگران این عرصه فرهنگی آرزوی کامیابی و موفقیت دارد.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی


بازگشت