93/07/05

نمایش و نقد مستند «نویسنده بودن» در سالن سینماحقیقت

عصر فردا (یکشنبه ششم مهرماه) و در بیست و یکمین برنامه از دوره جدید کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم مستند «نویسنده بودن» ساخته «سیّدمصطفی آل‌احمد» به نمایش عمومی درآمده و مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم مستند- پرتره‌ای درباره زنده یاد جلال آل‌احمد نویسنده معاصر ادبیات ایران است که پیش از این تندیس بهترین فیلم مستند- پرتره جشنواره سینماحقیقت را کسب کرده است.

مستند بلند «نویسنده بودن» از ساعت 17:30 عصر یکشنبه (ششم مهرماه 1393) در سالن «سینماحقیقت» این مرکز به نمایش درآمده و سپس با حضور سیّدمصطفی آل‌‌احمد (کارگردان)، ناصر صفاریان (منتقد سینما و مجری) و روبرت صافاریان (منتقد میهمان) مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

در این فیلم، افرادی چون انور خامه‌ای، ناصر تقوایی، محمدعلی عمویی، جواد مجابی، محمد بهارلو، عبدالله انوار، شمس آل‌احمد، لیلی گلستان، عنایت سمیعی، پرویز کلانتری، علی‌اصغر خبره‌زاده و علی دهباشی حضور داشته و درباره جلال آل‌احمد صحبت می‌کنند.

گفتنی است: تماشای این فیلم و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن، برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می‌توانند از ساعت 17:30 عصر یکشنبه به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

                                                        

                                                                                            

 


بازگشت