93/08/29

بازدید دبیران جشنواره فیلم کوتاه و فجر از سینماحقیقت

عصر روز گذشته، دبیران جشنواره‌های فیلم کوتاه تهران و فجر با حضور در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، از ستاد برگزاری هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، حبیب ایل‌بیگی مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران و دبیر جشنواره فیلم کوتاه تهران با همراهی فرید فرخنده‌کیش (معاون امور شهرستان‌ها)، سعید پوراسماعیلی (معاون آموزش)، آرش رصافی (معاون تولید) و سهیلا عسگری (مدیر روابط عمومی) با حضور در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و دیدار با سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد دبیر جشنواره سینماحقیقت، در جریان آخرین مراحل اجرایی این جشنواره قرار گرفتند.

پس از آنها نیز علیرضا رضاداد (دبیر جشنواره فیلم فجر)، محسن شمس (مدیر هماهنگی و پیگیری) و احد میکاییل‌زاده (مدیر ارتباطات و اطلاع رسانی) به دفتر جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت آمدند تا دیداری با دبیر و دیگر مسئولان این جشنواره داشته باشند.

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی، هشتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را همزمان با ولادت باسعادت حضرت امام موسی کاظم(ع) و طی روزهای ۹ تا ۱۶ آذرماه ۱۳۹۳، با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، در سینما فلسطین و سینما سپیده شهر تهران برگزار خواهد کرد.

روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت

بازگشت