93/10/28

آخرین جلسه شورای فیلم‌های اول سینمایی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برگزار شد

عصر دیروز آخرین جلسه شورای فیلم‌های اول سینمایی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی برگزار شد و سیّدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد مدیرعامل «مرکز» با حضور در این جلسه، از اعضای شورا تقدیر کرد.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی اعلام کرد: بر اساس سیاست‌های جدید سازمان سینمایی و انتقال بخش تولید فیلم‌های اول سینمایی از این «مرکز» به بنیاد فارابی، عصر دیروز (شنبه 27 دی‌ماه 1393) آخرین جلسه شورای فیلم‌های اول سینمایی این مرکز با حضور آقایان مرتضی رزاق‌کریمی (قائم‌مقام مرکز و معاون فرهنگی)، ایرج تقی‌پور، مجتبی راعی، مهران کاشانی و علی کفراش (کارشناس معاونت فرهنگی مرکز) برگزار شد تا ضمن بررسی نهایی آخرین طرح‌ها، با اهدای هدایایی از سوی مدیرعامل مرکز، از تلاش یکساله آقایان تقی‌پور، راعی و کاشانی قدردانی بعمل آید.

گفتنی است طی یکسال اخیر، فیلم‌های سینمایی ناهید (آیدا پناهنده)، پول+ک (مهران ملکوتی)، متولد 65 (مجید توکلی)، گیتا (مسعود مددی)، کاکا (علی سرآهنگ)، آبجی (مرجان اشرفی‌زاده)، ویلایی‌ها (منیر قیدی) در این شورا تصویب شدند تا با مشارکت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به مرحله تولید درآیند.

در این بین، ناهید آماده نمایش عمومی شده و در بخش «نگاه نو» سی و سومین جشنواره فیلم فجر روی پرده خواهد رفت. کاکا و متولد 65 روی میز تدوین قرار گرفته‌اند، پول‌+ک و گیتا در مرحله فیلمبرداری هستند، آبجی در مرحله پیش تولید است و ویلایی‌ها نیز مرحله بازنویسی نهایی فیلمنامه را پشت‌سر می‌گذارد.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

 

 


بازگشت