93/12/19

پاسخگویی اعضای شورای انیمیشن مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در بازار فیلم جشنواره پویانمایی تهران

روانبخش صادقی و سعید توکلیان از اعضای شورای انیمیشن مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی با حضور در غرفه این «مرکز» در بازار فیلم جشنواره پویانمایی تهران، پاسخگوی هنرمندان سینمای انیمیشن خواهند بود.

مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی با عرضه محصولات فرهنگی از جمله کتاب‌های «فرهنگ جامع انیمیشن» فرناز خوشبخت، «انیمیشن مستند» رخساره قائم‌مقامی، «چکیده مقالات انیمیشن نخستین همایش انیمیشن ایران» و «کتاب جامع انیمیشن» در بازار فیلم نهمین دوره جشنواره پویانمایی تهران شرکت کرده است. ضمن اینکه مجموعه فیلم‌های انیمیشن تجربی با عنوان «رویاهای رنگی» نیز در غرفه این مرکز به فروش می‌رسد.

شایان ذکر است که «روانبخش صادقی» مدیرعامل آسیفا و عضو شورای انیمیشن مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی روز سه‌شنبه 19 اسفند از ساعت 16 الی 18 با حضور در غرفه «مرکز» در بازار فیلم جشنواره پویانمایی تهران، میزبان انیماتورها بوده و با آنها به بحث و تبادل نظر می‌پردازد.

همچنین عموم فعالان سینمای انیمیشن برای ارائه فیلمنامه و طرح پرسش‌های خود می‌توانند عصر چهارشنبه 20 اسفند از ساعت 16 الی 18 از راهنمایی‌های «سعید توکلیان» مدرس دانشگاه و از اعضای شورای انیمشن مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی بهره‏مند شوند.

هنرمندان انیمیشن برای ارائه طرح و فیلمنامه انیمیشن خود می‌توانند از طریق پایگاه اینترنتی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نشانی www.defc.ir و www.cinematajrobi.ir اقدام به ثبت طرح خود نمایند.

غرفه مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در بازار فیلم نهمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران، تا روز 21 اسفندماه در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تهران واقع در خیابان فاطمی، خیابان حجاب برپا خواهد بود.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

بازگشت