93/12/23

عیادت مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی از مرتضی ندایی

مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی همراه معاونین و مدیران این مرکز، با حضور در منزل «مرتضی ندایی» تهیه‌کننده و مستندساز با‌سابقه‌ی سینمای ایران که دچار بیماری شده است، از وی عیادت کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در این دیدار که آقایان سیّدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد (مدیرعامل)، مرتضی رزاق‌کریمی (قائم‌مقام و معاون فرهنگی)، علیرضا قاسم‌خان (معاون پژوهشی)، مجید مغنیان (معاون اداری- مالی و حقوقی)، شهنام صفاجو (مدیر روابط عمومی)، همراه با اُرد عطارپور (عضو شورای مستند مرکز) و علیرضا حسینی (عضو هیات مدیره انجمن تهیه‌کنندگان سینمای مستند) حضور داشتند، طباطبایی‌نژاد ضمن تقدیر از سرکار خانم صیادی همسر محترم این مستندساز، برای مرتضی ندایی آرزوی سلامتی عاجل کرد.

در این ملاقات، ندایی یکی از عکس‌های پروژه مستند خود که در کشور تاجیکستان تهیه کرده است را به مدیرعامل مرکز گسترش اهدا کرد.

مرتضی ندایی فیلم‌های مستندی نظیر «قسمت شاعر» و «با هم» را برای این «مرکز» تهیه و کارگردانی کرده است و از اوایل سال 93 هم مستند «ابوالحسن صبا» را در دست ساخت دارد. وی رئیس اسبق انجمن تهیه‌کنندگان سینمای مستند ایران است و در هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت (1392) هم مسئولیت بخش میراث مشترک جشنواره را برعهده داشت.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

 


بازگشت