94/02/08

بازدید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از غرفه مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در بازار فیلم فجر: جنتی: امیدوارم شاهد موفقیت تنها نماینده سینمای ایران در جشنواره کن باشیم

وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن بازدید از غرفه مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در بازار فیلم جشنواره فجر، برای موفقیت فیلم سینمایی «ناهید» در شصت و هشتمین دوره جشنواره فیلم کن ابراز امیدواری کرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، عصر دیروز (دوشنبه 7 اردیبهشت ماه) علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به همراه حجت‌الله ایوبی رییس سازمان سینمایی کشور و علیرضا رضاداد دبیر جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، در غرفه مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در بازار فیلم فجر حضور یافت و ضمن دیدار و گفتگو با مسئولان این مرکز، از نحوه پخش فیلم‌های مستند در سطح جهانی ابراز خوشحالی کرد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به حضور فیلم سینمایی «ناهید» در بخش رسمی «نوعی نگاه» جشنواره فیلم کن افزود: امیدوارم تنها نماینده سینمای ایران در این جشنواره و در سطح بین‌المللی موفق شود و همواره مورد توجه قرار گیرد.

گفتنی است که مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی با فیلم‌های «آتلان» (معین کریم‌الدینی)، «من می‌خوام شاه بشم» (مهدی گنجی)، «پهلوان و خرقه» (آرش لاهوتی)، «آقای بیکار» (علی همراز)، «میزبان» (امید عبدالهی)، «عروسک‌ها نمی‌دانند» (نوا رضوانی)، «قانون جنگل» (مختار نامدار) و انیمیشن «ماهی سرخ‌شده» (لیلا خلیل‌زاده)، در بخش بازار فیلم سی و سومین دوره جشنواره فیلم فجر حضور دارد.

غرفه مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی امروز (سه‌شنبه 8 اردیبهشت ماه) میزبان «ایتین دوریکو» پخش‌کننده فرانسوی است تا قرارداد پخش فیلم کوتاه «آغلا» به کارگردانی اسماعیل منصف را امضاء کند.

 روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی


بازگشت