94/04/06

نمایش و نقد مستند «نشستن میان دو صندلی» در کانون فیلم سینماحقیقت

عصر فردا (یکشنبه هفتم تیرماه) و در دهمین برنامه دوره‌ی جدید کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم‌ مستند «نشستن میان دو صندلی» به کارگردانی هادی معصوم‌دوست به نمایش عمومی درآمده و با حضور مازیار فکری‌ارشاد (کارشناس و منتقد سینما) و حسن محمودی (نویسنده و منتقد ادبی) مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مستند 70 دقیقه‌ای «نشستن میان دو صندلی» به معضلات پرداختن به نویسندگی به عنوان حرفه‌ای ثابت و شغل اول نویسندگان می‌پردازد.

معصوم‌دوست درباره موضوع مستند خود می‌نویسد: «تردید نویسنده جوان در انتخاب شغل، سرآغاز تاملی دوباره در حرفه‌ای است که زندگی‌اش را وقف آن کرده است...»

گفتنی است: عموم علاقمندان جهت تماشای فیلم مستند «» و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن می‌توانند از ساعت 17 عصر یکشنبه (7 تیر‌ماه) به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند. شرکت در این برنامه برای عموم علاقمندان آزاد و رایگان است. دوستداران سینمای مستند جهت اطلاع از برنامه‌های هفتگی کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی می‌توانند نام و نام خانوادگی و حرفه خود را به شماره 20001062 پیامک بزنند.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی


بازگشت