94/04/06

بازدید رزاق‌کریمی از پشت صحنه یک پروژه سینمایی اول؛ فیلمبرداری فیلم سینمایی «گیتا» به پایان رسید

با حضور قائم‌مقام و معاون فرهنگی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در پشت صحنه فیلم سینمایی «گیتا» به کارگردانی مسعود مددی، آخرین سکانس این فیلم سینمایی فیلمبرداری شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مرتضی رزاق‌کریمی با حضور در لوکیشنی واقع در هتل هویزه، از بخش پایانی فیلمبرداری پروژه سینمایی «گیتا» به کارگردانی مسعود مددی و تهیه‌کنندگی مجید شیخ انصاری بازدید کرد که در این سکانس، بازیگرانی چون مریلا زارعی و سارا بهرامی به ایفای نقش پرداختند.

پیش از این، 95 درصد این پروژه فیلمبرداری شده بود و لوکیشن هتل هویزه، آخرین سکانس «گیتا» بود که مقابل دوربین همایون پایور رفت.

مریلا زارعی، حمیدرضا آذرنگ، بهناز جعفری، سارا بهرامی، نادر فلاح و رامین افشاری از جمله بازیگران این فیلم سینمایی اول به شمار می‌آیند.

در خلاصه داستان فیلم سینمایی «گیتا» آمده است: «گیتا» مادر متین است و به او دلبستگی زیادی دارد. پس از حادثه‌ای که برای متین پیش می‌آید، گیتا تلاش می‌کند تا با این موضوع کنار بیاید، اما با گذر زمان متوجه واقعیت‌های جدیدی می‌شود...

گفتنی است که عوامل تولید این فیلم سینمایی عبارتند از: کارگردان: مسعود مددی/ نویسندگان فیلمنامه: میترا تیموریان و مسعود مددی/ مدیر فیلمبرداری: همایون پایور/ مشاور کارگردان: مجتبی راعی/ دستیار کارگردان و برنامه‌ریز: رضا بختیاری‌نیک/ صدابردار: بابک بنی‌اردلان/ تدوین: رضا بهار‌انگیز/ مدیر تولید: جلیل شعبانی/ چهره‌پرداز: سودابه خسروی/ طراح صحنه و لباس: حسین روح‌پروری/ منشی صحنه: فهیمه کرمی/ بازیگران: مریلا زارعی، حمیدرضا آذرنگ، بهناز جعفری، سارا بهرامی، نادر فلاح و رامین افشاری/ تهیه‌کننده: مجید شیخ‌انصاری/ تهیه شده در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی


بازگشت