94/05/17

نمایش و نقد مستندهای «یکی از هزاران» و «تالاب سیرانگلی» در کانون فیلم سینماحقیقت

عصر فردا (یکشنبه 18 مردادماه 94) فیلم‌های مستند «یکی از هزاران» ساخته‌ی عبدالله عزیزی و «تالاب سیرانگلی» به کارگردانی محمد احسانی، در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درآمده و با حضور مازیار فکری‌ارشاد (کارشناس و منتقد سینما) و شاهین شجری‌کهن (منتقد میهمان) مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرند.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مستند یکی از هزاران (میندن بیر) در مدت زمان 40 دقیقه، به تولید غیرمجاز زغال و قاچاق آن در جنگل‌های فندق‌لو استان اردبیل می‌پردازد و مستند «تالاب سیرانگلی» هم تلاش یک گروه مردمی زیست‌محیطی برای احیاء تالاب‌های دشت نقده واقع در استان آذربایجان غربی را به تصویر می‌کشد. این فیلم که به مدت زمان 35 دقیقه، در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه شده، عصر فردا برای اولین بار به نمایش عمومی درخواهد آمد.

گفتنی است: عموم علاقمندان جهت تماشای این دو فیلم مستند و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن می‌توانند از ساعت 17 عصر یکشنبه (هجدهم مردادماه) به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند. شرکت در این برنامه برای عموم علاقمندان آزاد و رایگان است. دوستداران سینمای مستند جهت اطلاع از برنامه‌های هفتگی کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی می‌توانند نام و نام خانوادگی و حرفه خود را به شماره 20001062 پیامک بزنند.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

بازگشت