94/06/01

نمایش و نقد مستندهای «جدایی» و «این سه زن» در کانون فیلم سینماحقیقت

عصر فردا (یکشنبه اول شهریورماه 94) فیلم‌های مستند «جدایی» ساخته‌ی شهرام درخشان و «این سه زن» به کارگردانی مصطفی امامی، در کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درآمده و با حضور مازیار فکری‌ارشاد (کارشناس و منتقد سینما) و جواد طوسی (منتقد میهمان) مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرند.

به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مستند «جدایی» به موضوع طلاق می‌پردازد و درباره‌ی زوجی است که با جنین اهدایی بچه‌دار شده‌اند و حالا با جدا شدن، بیشترین آسیب به فرزندشان وارد می‌شود. موضوع مستند «این سه زن» هم پیرامون خانه‌ای در «کوچه سادات» شهر نهاوند است که طی سالیان سال میزبان مراسم عید نوروز و آیین‌های تاسوعا و عاشورای حسینی و... بوده و هم‌اکنون در حال تخریب است و سه زن ساکن آن نمی‌توانند کاری برای حفظ این خانه انجام دهد.

گفتنی است: عموم علاقمندان جهت تماشای این دو فیلم مستند و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن می‌توانند از ساعت 17 عصر یکشنبه (اول شهریورماه) به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند. شرکت در این برنامه برای عموم علاقمندان آزاد و رایگان است. دوستداران سینمای مستند جهت اطلاع از برنامه‌های هفتگی کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی می‌توانند نام و نام خانوادگی و حرفه خود را به شماره 20001062 پیامک بزنند.

روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی


بازگشت