1394-06-10

با حضور جامعه‌ی سینمای انیمیشن در کیش؛صبح فردا مراسم افتتاحیه‌ی «همایش ملی انیمیشن ایران» برگزار می‌شود

از ساعت 9 صبح فردا (چهارشنبه 11 شهریورماه) مراسم افتتاحیه‌ی دومین همایش ملی انیمیشن ایران در سالن همایش‌های هتل پارمیس کیش برگزار خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی همایش ملی انیمیشن ایران، در این مراسم که با حضور مدیران، اساتید، هنرمندان و دست‌اندرکاران سینمای انیمیشن ایران برگزار خواهد شد، از استاد «علی‌اکبر صادقی» نقاش و انیماتور برجسته ایران به پاس یک عمر فعالیت در عرصه‌ی سینمای انیمیشن تقدیر خواهد شد.
ارائه مقالات منتخب این همایش توسط رسول بابارضا، هانیه و نادره سادات سِرکی، پگاه ایزدیان و سمیه خاکشور با مدیریت پنل دکتر فاطمه حسینی‌شکیب و برگزاری جلسه کارگروه اقتصاد مدیریت و آسیب شناسی تولید به ریاست دکتر سیدعلیرضا گلپایگانی، از برنامه‌های صبح روز چهارشنبه این همایش است.
عصر همین روز نیز دو جلسه‌ی کارگروه «انیمیشن در عصر رسانه‌های جدید» به ریاست امیر سحرخیز و کارگروه «آموزش و پژوهش» به مدیریت دکتر سید‌نجم‌الدین امیرشاه‌کرمی برگزار خواهد شد.
گفتگوهای شبانه و نمایش فیلم‌های انیمیشن سینمایی رستم و سهراب (کیانوش دالوند) و قلب سیمرغ (وحید نصیریان) هم پایان بخش برنامه‌های روز چهارشنبه است.
دومین همایش ملی انیمیشن ایران به همت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، طی روزهای دهم تا سیزدهم شهریورماه 1394 در جزیره‌ی کیش برگزار خواهد شد.

بازگشت