1394-06-24

برای شرکت در جشنواره سینماحقیقت؛مستندسازان فقط یک هفته فرصت دارند

تهیه‌کنندگان و مستندسازان محترم برای شرکت در بخش مسابقه ملی نهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، تنها یک هفته فرصت دارند!
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، طبق آیین‌نامه‌ی این جشنواره، آخرین فرصت برای ثبت‌نام اینترنتی روز 31 شهریورماه است و به این معنا، مستندسازان محترم تنها یک هفته فرصت دارند تا اطلاعات آخرین آثار مستند خود را روی وب‌سایت جشنواره به نشانی www.irandocfest.ir ثبت کرده و کد رهگیری دریافت کنند.
برپایه این گزارش، آخرین مهلت تحویل فیلم‌ها به دبیرخانه جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت هم روز 15 مهرماه اعلام شده است.
مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی کشور، نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را طی روزهای 22 تا 28 آذرمـاه 1394 و با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، در شهر تهران برگزار خواهد کرد.
بازنمايی تاریخ و فرهنگ جامعه‌ی ايرانی- اسلامی؛ صيانت از هويت ملی مبتنی بر انگاره‌های دينی و ايرانی؛ تقويت سينمای مستند خلاق ايران؛ بيان نسبت سينمای مستند با واقعيت‌های اجتماعی؛ آشنايی فيلمسازان كشور با تحولات نوين سينمای مستند جهان؛ توجه به اهمیت اقتصاد سینمای مستند با تاکید بر رفع موانع تولید، توزیع و نمایش این آثار در عرصه‌های داخلی و خارجی، از اصول و اهداف این جشنواره است.

بازگشت