1394-07-01

با درخواست تهیه‌کنندگان و مستندسازان؛ مهلت شرکت در جشنواره سینماحقیقت تمدید شد

با درخواست جمعی از تهیه‌کنندگان و مستندسازان محترم، مهلت ثبت‌نام اینترنتی نهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت تا روز 15 مهرماه 94 تمدید شد.
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، مستندسازان محترم تا آخر وقت اداری روز چهارشنبه 15 مهرماه 94 فرصت دارند تا اطلاعات آثار مستند خود را روی وب‌سایت جشنواره به نشانی www.irandocfest.ir ثبت کرده، کد رهگیری دریافت کرده، از فرم تکمیل‌ شده پرینت گرفته، به امضای تهیه‌کننده رسانده و همراه با نسخه DVD فیلم و عکس‌های صحنه فیلم و کارگردان، به دبیرخانه جشنواره (به نشانی تهران، خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15) ارائه نمایند.
برپایه این گزارش، روز 15 مهرماه آخرین فرصت برای شرکت در بخش «مسابقه ملی» نهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت است و این مهلت دیگر تمدید نخواهد شد.
مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی کشور، نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را طی روزهای 22 تا 28 آذرمـاه 1394 و با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، در شهر تهران برگزار خواهد کرد.
بازنمايی تاریخ و فرهنگ جامعه‌ی ايرانی- اسلامی؛ صيانت از هويت ملی مبتنی بر انگاره‌های دينی و ايرانی؛ تقويت سينمای مستند خلاق ايران؛ بيان نسبت سينمای مستند با واقعيت‌های اجتماعی؛ آشنايی فيلمسازان كشور با تحولات نوين سينمای مستند جهان؛ توجه به اهمیت اقتصاد سینمای مستند با تاکید بر رفع موانع تولید، توزیع و نمایش این آثار در عرصه‌های داخلی و خارجی، از اصول و اهداف این جشنواره است.

بازگشت