89/08/04

فراخوان ثبت‌نام كارگاه آموزش جشنواره بين‌المللي «سينماحقيقت» منتشر شد

مركز گسترش سينماي مستند و تجربي همزمان با برگزاري چهارمين جشنواره بين‌المللي «سينماحقيقت» و به منظور آشنايي و ارتقاء سطح دانش فعالان سينماي كشور (بويژه مستندسازان) با فن‌آوري و تكنيك‌هاي نوين عرصه‌ي سينما، نخستين دوره كارگاه «بررسي سينماي ديجيتال؛ شكل‌گيري، روند، فرصت‌ها» را با حضور صاحبنظران و كارشناسان ارشد مراكز دانشگاهي و هنري در «تهران» داير مي‌نمايد.

            به گزارش روابط عمومي جشنواره بين‌المللي سينماحقيقت، موضوعات اين كارگاه آموزشي كه دبير علمي آن دكتر حميد دهقانپور (عضو هيأت علمي دانشكده سينما- تئاتر) است، به اين شرح مي‌باشد:

1. مقايسه تطبيقي زيبايي‌شناسي در سينماي ديجيتال و آنالوگ، 2. توليد فيلم ديجيتال، تهديدها و فرصت‌ها، 3. فيلمبرداري و تصويربرداري در سينماي ديجيتال، 4. چگونگي بهره‌گيري از لابراتوار براي سينماي ديجيتال، 5. صدابرداري و صداگذاري در سينماي ديجيتال، 6. از فيلمنامه تا پخش در سينماي ديجيتال،

            بر پايه اين گزارش، كارگاه‌هاي آموزش تخصصي جشنواره بين‌المللي سينماحقيقت، طي روزهاي 18 تا 21 آبان‌ماه 1389 در «سينمافلسطين» برپا خواهد گرديد و مجموع موضوعات مورد بحث، طي 14 ساعت كلاس درس كارگاهي به مخاطبان ارائه خواهد شد.

            گفتني است: اولويت ثبت‌نام در اين كارگاه، با دانش‌آموختگان و دانشجويان رشته‌هاي هنري، اعضاي صنوف سينمايي و فعالان مرتبط با انجمن سينماي جوان است. لذا واجدين شرايط مي‌توانند تا پايان وقت اداري روز دوشنبه 10 آبان‌ماه 1389، با مراجعه به مركز گسترش سينماي مستند و تجربي به نشاني: خيابان سهروردي شمالي، ميدان شهيد قندي، شماره 15، طبقه سوم، واحد فرهنگي و ارائه كارت شناسايي و يك قطعه عكس 4×3، نسبت به ثبت‌نام در اين كارگاه اقدام نمايند.

 

 

              روابط عمومي  

جشنواره بين‌المللي «سينماحقيقت»

 


بازگشت