1394-08-23

مستند جدید کارگردان «حاج کاظم» در سینماحقیقت

مسعود نجفی با جدیدترین فیلم مستندش «سه روایت از زندان»، متقاضی شرکت در نهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» شده است.
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، این فیلم مستند بلند که تصاویرش در زندان مردان و زنان اصفهان گرفته شده، در سه اپیزود به کارآفرینی، زندان زنان و شغل زندانبانی می‌پردازد و نگاهی متفاوت به این حوزه دارد.
عوامل تولید مستند «سه روایت از زندان» عبارتند از: طراح، کارگردان و تهیه‌کننده: مسعود نجفی، تصویربردار: علی قلندریان، صدابردار: احمد مهری، تدوین: محسن محمدی، مدیر تولید: سعید انتشاری.
نجفی پیش از این، با مستندهای «قیصر 40 سال بعد» و «حاج کاظم» در جشنواره سینماحقیقت حاضر بوده است.
لازم به ذکر است که نمایش فیلم مستند «سه روایت از زندان» در جشنواره سینماحقیقت، منوط به آرای اعضای هیات انتخاب بخش «مسابقه ملی» است که تا پایان آبان ماه اعلام خواهد شد.
عموم علاقمندان سینمای مستند جهت اطلاع از آخرین اخبار و اطلاعیه‌های نهمین جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت می‌توانند به کانال خبری این جشنواره در تلگرام بپیوندند: Telegram.me/cinemaverite
مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی کشور، نهمین دوره جشنواره بینالمللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را طی روزهای 22 تا 28 آذرماه 1394 و با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، در سینما فلسطین و سینما سپیده شهر تهران برگزار خواهد کرد.

بازگشت