1395-01-28

نمایش فیلم مستند «ردپای چه‌گوارا» در کانون فیلم سینماحقیقت

عصر فردا (یکشنبه 29 فروردین 95) و در دومین برنامه از دوره‌ی جدید کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، فیلم مستند «ردپای چه‌گوارا» ساخته «علیرضا رفوگران» به نمایش عمومی درآمده و نقد و بررسی خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در این برنامه که از ساعت 17 عصر یکشنبه (29 فروردین) آغاز می‌شود، ابتدا فیلم مستند بلند «ردپای چه‌گوارا» به کارگردانی «علیرضا رفوگران» روی پرده رفته و سپس جلسه نقد و بررسی آن با حضور ناصر صفاریان (مجری- منتقد) و نیما عباسپور (فیلمساز- منتقد مهمان) برگزار خواهد شد.
در خلاصه فیلم «ردپای چه‌گوارا» آمده است: «با این مستند تحسین‌شده ایرانی، می‌توانید به سرزمین‌هایی سفر کنید که محل زندگی و گذر چه‌گوارا بوده و از دلِ این سفر، به شناختی از این شخصیت برسید؛ حالا چه به عنوان دوست‌دار و چه در مقام مخالفت با او»
فیلم مستند «ردپای چه‌گوارا» در 52 جشنواره بین‌‍المللی به نمایش درآمده و چهار جایزه جهانی نیز بدست آورده است.
گفتنی است: عموم علاقمندان جهت تماشای این فیلم مستند 78 دقیقه‌ای و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن می‌توانند از ساعت 17 عصر یکشنبه (29 فروردین‌ماه) به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند. شرکت در این برنامه برای عموم آزاد و رایگان است. دوستداران سینمای مستند و تجربی جهت اطلاع از برنامه‌های هفتگی کانون فیلم «سینماحقیقت» می‌توانند به کانال تلگرام @cinemaverite بپیوندند.

بازگشت