1395-02-18

نمایش و نقد دو فیلم مستند و تجربی «محمد شیروانی» در کانون فیلم سینماحقیقت

عصر فردا (یکشنبه 19 اردیبهشت 95) و در پنجمین برنامه از دوره‌ی جدید کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، دو فیلم مستند و تجربی «شش چشم» و «دستور آشپزی» از ساخته‌های «محمد شیروانی» به نمایش عمومی درآمده و نقد و بررسی خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در این برنامه که از ساعت 17 عصر یکشنبه (19 اردیبهشت) آغاز می‌شود، ابتدا فیلم‌های «شش چشم» (23 دقیقه) و «دستور آشپزی» (73 دقیقه) روی پرده رفته و سپس جلسه نقد و بررسی این آثار با حضور محمد شیروانی (کارگردان)، ناصر صفاریان (کارشناس- مجری) و امیر پوریا (منتقد) برگزار خواهد شد.
برپایه‌ی این گزارش، «شش چشم» روایت شیروانی از سینمای مستند- تجربی به شیوه‌ی ویدیوآرت است و «دستور آشپزی» هم نگاه وی به تجربه‌ی حضور زنان ایرانی در آشپزخانه، با حضور اعضای خانواده‌اش است.
گفتنی است: عموم علاقمندان جهت تماشای این فیلم‌ها و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن می‌توانند از ساعت 17 عصر یکشنبه (19 اردیبهشت‌ماه) به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند. شرکت در این برنامه برای عموم آزاد است. دوستداران سینمای مستند و تجربی جهت اطلاع از برنامه‌های هفتگی کانون فیلم «سینماحقیقت» می‌توانند به کانال تلگرام این برنامه بپیوندند: telegram.me/cinemaverite

بازگشت