1395-03-22

رونمایی از یک فیلم مستند در کانون فیلم سینماحقیقت

برنامه‌ی این هفته کانون فیلم «سینماحقیقت»، به رونمایی از فیلم مستند «والسی برای تهران» از تولیدات جدید مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی «زینب تبریزی» اختصاص یافته است.
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این برنامه از ساعت 17 عصر فردا (یکشنبه 23 خرداد 95) در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی آغار شده و پس از نمایش افتتاحیه‌ی فیلم مستند «والسی برای تهران» به مدت زمان 54 دقیقه، نشستی با حضور زینب تبریزی (کارگردان)، یاشار نورایی (منتقد میهمان) و ناصر صفاریان (کارشناس- مجری) برگزار خواهد شد.
از عوامل تولید این فیلم مستند نیمه‌بلند می‌توان به زینب تبریزی (پژوهشگر، نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده)، پالیز خوشدل و زینب تبریزی (تصویربرداران)، مهدی باقری (تدوینگر) و اشکان فرامرزی (صداگذار) اشاره کرد.
گفتنی است: عموم علاقمندان جهت تماشای این فیلم‌ مستند و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن می‌توانند از ساعت 17 عصر یکشنبه (23 خرداد‌ماه) به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند. شرکت در این برنامه برای عموم آزاد است. دوستداران سینمای مستند و تجربی جهت اطلاع از برنامه‌های هفتگی کانون فیلم «سینماحقیقت» می‌توانند به کانال تلگرام این برنامه بپیوندند: telegram.me/cinemaverite

بازگشت