1395-04-12

نمایش مستند «قربانی» با حضور محیط‌بانان در سالن سینماحقیقت

عصر فردا (یکشنبه 13 تیر 95) فیلم مستند «قربانی» با حضور جمعی از محیط‌بانان محیط زیست ایران، در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درمی‌آید.
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، بدنبال حوادثی که طی یکی دو هفته گذشته برای محیط‌بانان پُر تلاش محیط‌ زیست پدید آمده، برنامه این هفته کانون فیلم «سینماحقیقت» به نمایش فیلم مستند «قربانی» ساخته رضا فرهمند و کیومرث محمدچناری اختصاص یافته است که این فیلم با حضور مهندس «محمد درویش» معاون آموزش و مشارکت مردمی سازمان حفاظت از محیط‌ زیست و جمعی از محیط‌بان‌ها به نمایش درآمده و یاد و خاطره‌ی درگذشتگان این حرفه‌ی پُرخطر هم گرامی داشته شود.
مستند «قربانی» به وضعیت یک محیط‌بان محکوم به اعدام در تقابل با محیط‌بانی که به دست شکارچی از بین رفته است، می‌پردازد.
گفتنی است: عموم علاقمندان جهت تماشای این فیلم‌ مستند و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن می‌توانند از ساعت 17 عصر یکشنبه (13 تیر‌ماه) به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند. شرکت در این برنامه برای عموم آزاد است. دوستداران سینمای مستند و تجربی جهت اطلاع از برنامه‌های هفتگی کانون فیلم «سینماحقیقت» می‌توانند به کانال تلگرام این برنامه بپیوندند: telegram.me/cinemaverite

بازگشت