1395-05-10

نمایش سه فیلم کوتاه و تجربی «حمید جعفری» در سالن سینماحقیقت

امروز عصر(یکشنبه 10 مرداد 95) سه فیلم کوتاه و تجربی «حمید جعفری» در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درآمده و نقد و بررسی میشوند.
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، «بَرد»، «روزی دو، سه دیگر هم» و «من نگویم شرح آن»، عنوان سه فیلم کوتاه و تجربی «حمید جعفری» است که پس از نمایش در سالن سینماحقیقت، با حضور رامتین شهبازی (منتقد میهمان) و ناصر صفاریان (کارشناس- مجری) نقد و بررسی می‌شوند.
مستند «بَرد» جایزه بهترین مستند خلاقانه از جشنواره ویزیون دورئل سوئیس 2016، تندیس بهترین فیلم کوتاه مستند بخش مسابقه بین‌الملل و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی مستند کوتاه بخش ملی نهمین جشنواره سینماحقیقت را بدست آورده است.
«روزی دو، سه دیگر» هم برنده جایزه ویژه هیئت داوران جشنواره فیلم دبی و جایزه بهترین کارگردانی در جشنواره هم‌قدم پاریس شده است.
حمید جعفری عضو هیات مدیره انجمن مستندسازان سینمای ایران است.

گفتنی است: عموم علاقمندان جهت تماشای این فیلم و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن میتوانند از ساعت 17 عصر یکشنبه (دهم مردادماه) به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند. شرکت در این برنامه برای عموم آزاد است.
دوستداران سینمای مستند و تجربی جهت اطلاع از برنامه‌های هفتگی کانون فیلم «سینماحقیقت» میتوانند به کانال تلگرام این برنامه بپیوندند: telegram.me/cinemaverite

بازگشت