1395-05-30

نمایش مستند «معصومه» در سالن سینماحقیقت

عصر فردا (یکشنبه 31 مرداد 95) فیلم مستند بلند «معصومه» ساخته‌ی «سونا مقدم» در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درآمده و نقد و بررسی می‌شود.
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، «معصومه» مستندی درباره‌ی افرادی است که مورد اسیدپاشی قرار می‌گیرند و سال گذشته، در بخش مسابقه ملی نهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت هم روی پرده رفته بود.
برپایه‌ی این گزارش، پس از نمایش فیلم مستند 71 دقیقه‌ای «معصومه»، جلسه نقد و بررسی آن با حضور سونا مقدم (کارگردان)، عادل مقدس (وکیل پایه یک و مشاور حقوقی سینمای ایران) و ناصر صفاریان (کارشناس- مجری) برگزار خواهد شد.
گفتنی است: عموم علاقمندان جهت تماشای این فیلم‌‌ و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن می‌توانند از ساعت 17 عصر یکشنبه (31 مردادماه) به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند. شرکت در این برنامه برای عموم آزاد است. دوستداران سینمای مستند و تجربی جهت اطلاع از برنامه‌های هفتگی کانون فیلم «سینماحقیقت» می‌توانند به کانال تلگرام این برنامه بپیوندند: telegram.me/cinemaverite

بازگشت