1395-06-07

«تب مسین» قنبری به صداگذاری رسید

فیلم مستند «تب مسین» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی «رهبر قنبری» که درباره‌ی تاثیر صنعت مس بر محیط زیست منطقه کرمان است، به مرحله صداگذاری رسید.
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم نگاهی به صنعت مس سرچشمه و تبعات ناشی از آن بر موقعیت‌های انسانی، محیط زیست و کشاورزی منطقه دارد.
رهبر قنبری درخصوص ساخت آخرین اثر مستندش اظهار داشت: «در چند سال اخیر درباره‌ی مسأله صنایع و معادن در کشور تحقیقاتی انجام دادم و متوجه شدم این صنایع به طرز وحشتناکی به محیط زیست آسیب وارد کرده‌اند. مستند «تب مسین» هم هشداری جدی در زمینه‌ی تبعات ناشی از استخراج مس را مطرح می‌کند. این فیلم در مرحله صداگذاری است و برای اولین نمایش عمومی به دبیرخانه جشنواره سینماحقیقت ارائه خواهد شد.»
گفتنی است: عوامل ساخت فیلم مستند «تب مسین» که در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه می‌شود، عبارتند از: رهبر قنبری (پژوهش‌گر، کارگردان و تهیه‌کننده)؛ عارف نامور (تصویربردار)؛ کامیاب اسکندرخلج (صدابردار)؛ مهران کرمی (صداگذار و تدوینگر)؛ مهریار قنبری (موسیقی)؛ امیررحمت حیدری (دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، امیرحسین یک‌پیکر، نیما پورحیدری و محمدمهدی مهدویان (دستیاران تصویربردار)؛ عباس بلوچی (مدیر تولید)؛ سیدمحمد حسینی (مدیر تدارکات)؛ نسیم همتی (عکاس)؛ رضا بازمانده (حمل و نقل)

بازگشت