1395-06-14

اکران پاییزی مستند «موج نو» در گروه هنر و تجربه

پروانه نمایش مستند سینمایی «موج نو» از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی احمد طالبی‎نژاد صادر شد تا با شروع فصل پاییز، روی پرده سینماهای گروه هنر و تجربه اکران عمومی شود.
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در جلسه روز 8 شهریور شورای پروانه نمایش که با حضور اکثریت اعضا برگزار شد، پروانه نمایش مستند «موج نو» ساخته احمد طالبی‎نژاد برای اکران در گروه هنر و تجربه صادر شده است.
بنا بر گفته طالبی‎نژاد، این مستند که با حضور داریوش مهرجویی، بهمن فرمان‎آرا، کیانوش عیاری، اصغر فرهادی، پرویز شهبازی و شهرام مکری با شیوه‌ی غیرمتعارف، به بررسی چگونگی پیدایش جریان موج نو در سینمای ایران می‌پردازد، در فصل پاییز در گروه هنر و تجربه اکران عمومی می‎شود.
طالبی‏نژاد افزود: قرار بود همزمان با اکران فیلم «فروشنده»، این مستند هم اکران شود ولی به دلیل اینکه مخاطب بالقوه‌ی مستند «موج نو» دانشجویان سینما و تئاتر هستند، تصمیم گرفتیم که مهرماه و همزمان با آغاز سال تحصیلی، این مستند روی پرده سینماها برود.
گفتنی است که عوامل تولید مستند سینمایی «موج نو» عبارتند از: پژوهشگر، نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده: احمد طالبی‌نژاد، مدیر تصویربرداری: فرهاد طالبی‌نژاد، صدا: شاهین پورداداشی، تدوینگر: بابک حیدری، مدیر تولید: حنیف سروری، عکاس: محمود حسینی، دستیار اول کارگردان: ناصر طالبی‌نژاد، تهیه شده در: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

بازگشت