1395-06-23

عیادت مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی از نیما طباطبایی

عصر یکشنبه (21 شهریورماه) مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی در کنار برخی مسئولان این مرکز، با حضور در بیمارستان ایرانمهر، از نیما طباطبایی مستندساز سینمای کشور عیادت کردند.
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، آقایان سیدمحمدمهدی طباطبایی‌نژاد (مدیرعامل)، مرتضی رزاق‌کریمی (قائم مقام و معاون فرهنگی)، علیرضا قاسم‌‍خان (معاون پژوهشی) و شهنام صفاجو (مدیر روابط عمومی) ضمن حضور در بخش ICU بیمارستان ایرانمهر و عیادت از «نیما طباطبایی» کارگردان فیلم مستند «من ناصر حجازی هستم»، در جریان روند درمانی این مستندساز قرار گرفتند.
نیما طباطبایی پس از عمل جراحی بر روی مغز خود، برای دومین بار است که در بیمارستان بستری می‌شود.
وی ضمن ابراز خوشحالی از دیدار مسئولان مرکز گسترش و با ذکر خاطره‌ای از اولین نمایش عمومی مستند «من ناصر حجازی هستم» در نهمین دوره جشنواره «سینماحقیقت» اظهار داشت که ملاقات با تماشاگرانی که سالن اصلی سینما فلسطین را برای دیدن این فیلم مستند پُر کرده بودند، بهترین خاطره‌ی عمر فیلمسازی‌اش است.
این مستندساز پیرامون وضعیت جسمانی خود نیز یادآور شد: «حال عمومی‌ام خوب است و منتظر نتیجه آزمایش‌ها هستم تا پس از بهبودی کامل، فعالیت‌های هنری خود را از سر بگیرم.»
مسئولان مرکز گسترش هم ضمن آرزوی بهبودی کامل نیما طباطبایی، اظهار امیدواری کردند تا در آینده‌ای نزدیک، همکاری مشترکی با این مستندساز جوان و با اخلاق داشته باشند.

بازگشت