1395-06-31

مامور کلانتری به سینماحقیقت می‌آید!

فیلم مستند «کلانتر» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی هادی محمدی‌نسب، متقاضی شرکت در دهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت شده است.
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، در خلاصه موضوع این فیلم مستند 25 دقیقه‌ای که تولید سال 1395 است، آمده: «آیا از نزدیک به یک مامور کلانتری نگریسته‌اید؟ پس با ما همراه شوید تا یک مامور رو توو کلوزآپ ببینیم...»
پژوهشگر، کارگردان، تدوینگر و تهیه‌کننده مستند «کلانتر» هادی محمدی‌نسب است. عارف نامور (تصویربردار)، محمد ابراهیم‌پور (صدابردار)، سعید یوسفی (مدیر تولید) و مجتبی فیضی‌زاده (دستیار کارگردان) هم از دیگر عوامل تولید این فیلم هستند.
هادی محمدی‌نسب متولد سال 1360 در شهر قم و دانش آموخته‌ی فوق‌لیسانس ادبیات نمایشی از دانشگاه سوره است. در کارنامه سینمایی او، ساخت مستندهای عشق و پیرمرد، راه‌نما، مرثیه میثم؛ فیلم‌های داستانی انتظار، نامه حسین، هدیه به دخترم؛ مجموعه ده قسمتی داستانی بازار محبت؛ نگارش فیلمنامه سینمایی «یک آرزوی زیبا» به تهیه‌کنندگی جمال شورجه و «‌15ضربه و یک کلوچه» در ژآنر کودک به کارگردانی مسعود اطیابی به چشم می‌خورد. او یکی از نویسندگان مجموعه «قصه‌های خدا» به تهیه‌کنندگی مرحوم سلحشور هم بوده است.
مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی، دهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را طی روزهای 14 تا 21 آذرماه 1395، با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، در شهر تهران برگزار خواهد کرد.

بازگشت