1395-07-03

نمایش دو فیلم مستند با موضوع «دفاع مقدس» در سالن سینماحقیقت

عصر فردا (یکشنبه 4 مهر 95) دو فیلم مستند با موضوع دفاع مقدس، در سالن «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درآمده و نقد و بررسی می‌شوند.
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، «نفس‌های ماندگار» به کارگردانی زنده‌یاد «سیّدابراهیم اصغرزاده» و «ترانه اندوهگین کوهستان» ساخته مرحوم «حامد خسروی»، عنوان دو فیلم مستندی است که عصر فردا در سالن سینماحقیقت این «مرکز» روی پرده رفته و با حضور دکتر مصطفی جلالی‌فخر (منتقد سینما و پزشک)، مجید قیصری (پژوهش‌گر و داستان‌نویس)، محمود جوانبخت (مستندساز و نویسنده) و ناصر صفاریان (کارشناس- مجری) نقد و بررسی خواهند شد.
«نفس‌های ماندگار» مستندی درباره‌ی جانبازان شیمیایی است. «ترانه اندوهگین کوهستان» هم با موضوع جانبازان اعصاب و روان ساخته شده است. در هر دو فیلم که مدت زمان آن 30 دقیقه است، صحنه‌هایی وجود دارد که ممکن است برای همه مناسب نباشد.
گفتنی است: عموم علاقمندان جهت تماشای این دو فیلم‌‌ مستند و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن می‌توانند از ساعت 17 عصر یکشنبه (4 مهرماه) به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند. شرکت در این برنامه برای عموم آزاد است.
دوستداران سینمای مستند و تجربی جهت اطلاع از برنامه‌های هفتگی کانون فیلم «سینماحقیقت» می‌توانند به کانال تلگرام این برنامه بپیوندند: telegram.me/cinemaverite

بازگشت