1395-09-01

نمایش شش فیلم از مجموعه مستند «کارستان» در بخش جنبی سینماحقیقت

شش فیلم مستند از مجموعه مستند «کارستان» که با موضوع کارآفرینی و به همت رخشان بنی‌اعتماد و تهیه‌کنندگی مجتبی میرتهماسب در بخش خصوصی تولید شده است، در بخش جنبی دهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت روی پرده می‌رود.
به گزارش روابط عمومی جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت، فیلم‌های مستند «طبرستانی‌ها» و «سعیده قدس و محک» ساخته محسن عبدالوهاب، «پنبه تا آتش» به کارگردانی بهرام عظیم‌پور، «درباره هایده شیرازی» ساخته مهناز افضلی، «پازلی‌ها» کار مهدی گنجی و «شاعران زندگی» به کارگردانی شیرین برق‌نورد، عناوین آثاری است که در بخش مستند «کارستان» جشنواره سینماحقیقت به نمایش درمی‌آید.
گفتنی است: هدف پروژه مستند «کارستان»، ثبت و روایت تلاش کسانی است که در رویارویی با چالش‌های بسیار، توانسته‌اند معنای کار را حرمت بخشند و ثبت و انتقال دانش و تجربه‌هایشان می‌تواند الگوهای با ارزشی برای کل جامعه به‌خصوص جوانان باشد.
* مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی، دهمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را طی روزهای 14 تا 21 آذرماه 1395، با شعار «حقیقت بهترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) است، در پردیس سینمایی چارسو برگزار خواهد کرد.

بازگشت