1395-09-20

امیدوارم شرایط مناسبی برای اکران «زنانگی» فراهم شود

محسن استادعلی باتشکر از تمامی کسانی که شب گذشته برای اولین نمایش مستند «زنانگی» به پردیس چارسو آمدند،گفت: امیدوارم شرایط بهتری فراهم شود تا این فیلم بیشتر دیده شود.
مستند «زنانگی» به کارگردانی محسن استادعلی شب گذشته درحالی در جشنواره سینما حقیقت به نمایش درآمد که مخاطبان زیادی بر روی زمین نشسته بودند و عده زیادی نیز پشت در ماندند و نتوانستند فیلم را ببینند.
به دلیل ازدحام زیاد علاقمندان برای دیدن مستند «زنانگی» این مستند امشب علاوه بر ساعت 20:45 دقیقه، ساعت 45: 22 دقیقه نیز در سالن شماره یک نمایش داده خواهد شد.
محسن استادعلی باتشکر از تمامی کسانی که شب گذشته برای اولین نمایش مستند «زنانگی» به پردیس چارسو آمدند،گفت: امیدوارم شرایط بهتری فراهم شود تا این فیلم بیشتر دیده شود.
وی ادامه داد: ساخت این فیلم بیش از 2 سال و نیم طول کشید و این فیلم محصول فعالیت و همکاری گروهی است که همدلانه باهم سختی ها را تحمل کردند.
استادعلی با تشکر از شخصیت های اصلی فیلم خود گفت: از خانم هایی که در ساخت این فیلم ما را همراهی کرند بسیار سپاسگذارم زیرا این مستند بدون همراهی همدلانه آنها به سرانجام نمی رسید.
وی ادامه داد: شخصیت های حاضر در فیلم به ما اجازه دادن که وارد زندگی شخصی آنها شویم و به ما اعتماد کردند ، بدون حضور درخشان آنها این فیلم معنایی نداشت.
کارگردان مستند«زنانگی» در ادامه با نام بردن عوامل فیلم، از حاضران تقاضا کرد تا با دست های خود آنها را تشویق کنند.همچنین در بخشی از مراسم کارگردان فیلم با حضور سلیم قاسمی مدیر تولید فیلم با اهدای لوح تقدیر از شخصیت های حاضر در فیلم تقدیر کردند.
شخصیت های حاضر در فیلم نیز بعد از گرفتن لوح تقدیر از محسن استادعلی و سازندگان مستند «زنانگی» برای توجه جدی به مشکلات زنان آسیب دیده تشکر کردند.
«زنانگی» روایت زندگی چند زن در شهر تهران است که به بهانه ای مشترک، کنار یکدیگر روزگار می گذرانند. 
بازگشت