1395-12-16

حضور اعضای شورای انیمیشن «مرکز گسترش» در جشنواره پویانمایی

 اعضای شورای انیمیشن «مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی» با حضور در غرفه‌ی این «مرکز» که در محل برگزاری دهمین جشنواره پویانمایی تهران دایر شده است، پاسخگوی اهالی سینمای انیمیشن و مراجعه‌کنندگان خواهند بود.
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، آقایان دکتر محمدعلی صفورا (فیلمساز و عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس)، امیرمحمد دهستانی (انیماتور و مدرس دانشگاه) و اسماعیل شرعی (مدرس و تهیه‌کننده سینمای انیمیشن) سه عضو شورای انیمیشن این «مرکز» هستند که از ساعت ۱۷ یکی از روزهای ۱۶ تا ۱۹ اسفندماه، در غرفه «مرکز گسترش» در جشنواره پویانمایی تهران حضور یافته و به پرسش‌های حاضران پاسخ خواهند داد.
در دوره پیشین جشنواره پویانمایی نیز روانبخش صادقی و سعید توکلیان از اعضای سابق شورای انیمیشن مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی با حضور در غرفه این مرکز در بازار فیلم جشنواره پویانمایی تهران، پاسخگوی هنرمندان سینمای انیمیشن بودند.
گفتنی است که «انیمیشن و دنیای پیش رو»، «هفت پرده انیمیشن»، کتاب دو جلدی «فرهنگ جامع انیمیشن» و «انیمیشن مستند، شیوه بیانی تازه» چهار کتابی هستند که در این غرفه در دسترس علاقمندان قرار داده شده است. همچنین لوح تصویری آشنایی با دوربین‌های HD’SLR، مجموعه فیلم‌های انیمیشن «رویاهای رنگی» و فصلنامه سینما انیمیشن هم در این غرفه عرضه می‌شوند.
بازگشت