1396-04-17

نمایش و نقد مستند «خرابات» در کانون فیلم سینماحقیقت

برنامه این هفته‌ی کانون فیلم «سینماحقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، به نمایش و نقد فیلم مستند «خرابات» ساخته «آرش اسحاقی» اختصاص یافته است.
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این فیلم از ساعت 17 عصر روز یکشنبه 18 تیر 96 در سالن سینماحقیقت این «مرکز» به نمایش عمومی درآمده و سپس با حضور آرش اسحاقی (پژوهشگر، کارگردان و تدوینگر)، ناصر صفاریان و خسرو دهقان (منتقد میهمان) مورد نقد و بررسی قرار می‌گیرد.
«خرابات» به تهبه‌کنندگی طلا آزادروش و کارگردانی آرش اسحاقی، مستندی پژوهش‌محور در واکاوی ریشه‌های تصوف در ایران، با معرفی سلسله‌های فعال صوفیه هم‌چون خاکساریه، قادریه، نعمت‌اللهی، چشتیه، نقشبندیه و... است که برای اولین بار در نهمین دوره جشنواره بین‌المللی سینماحقیقت به نمایش درآمد و نامزد بهترین پژوهش شد.
گفتنی است: عموم علاقمندان جهت تماشای فیلم مستند «خرابات» و شرکت در جلسه نقد و بررسی آن می‌توانند از ساعت 17 عصر یکشنبه (18 تیر‌ماه) به سالن «سینماحقیقت» واقع در خیابان سهروردی شمالی، میدان شهید قندی، شماره 15، مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی مراجعه نمایند.
شرکت در این برنامه برای عموم آزاد است. دوستداران سینمای مستند و تجربی جهت اطلاع از برنامه‌های هفتگی کانون فیلم «سینماحقیقت» می‌توانند به کانال تلگرام این برنامه بپیوندند: t.me/cinemaverite

بازگشت