89/10/27

عيادت مديرعامل «مركز گسترش سينماي مستند و تجربي» از خانم حديدچي (دباغ) در بيمارستان خاتم‌الانبياء(ص)

 

عصر روز شنبه (25 دي‌ماه 1389) «شفيع آقامحمديان» مديرعامل و «حسين خورشيدي» معاون فرهنگي «مركز گسترش سينماي مستند و تجربي» به همراه «پناه‌برخدا رضايي» كارگردان فيلم مستند «زن مبارز» و شهنام صفاجو (مدير روابط‌عمومي) با حضور در بيمارستان خاتم‌الانبياء(ص) به عيادت سركار خانم مرضيه حديدچي (دباغ) پرداختند.

به‌ گزارش روابط‌ عمومي مركز گسترش سينماي مستند و تجربي، فيلم مستند «زن مبارز» از جديدترين توليدات اين «مركز» است كه با موضوع زندگي شجاعانه‌ي سركار خانم مرضيه حديدچي (دباغ) يكي از ياران حضرت امام (ره)، از زنان مبارز ايران و از چهره‌هاي شناخته شده‌ي انقلاب اسلامي، تهيه شده است.

بر پايه اين گزارش، خانم حديدچي با گذر از مرز هفتادسالگي، چند روزي است كه به دلايل مشكلات خوني و عفونت كليه، در بيمارستان خاتم‌الانبياء(ص) بستري شده و با بهبودي حال عمومي‌شان، بزودي از بيمارستان مرخص خواهند شد.

اين گزارش مي‌افزايد: در اين ديدار، خانم حديدچي به ذكر خاطراتي از حضرت امام‌خميني (ره) در زمان بستري بودنشان پرداختند و سپس از خصوصيات بارز اخلاقي ايشان پيرامون پرهيز از اسراف و دعوت به قناعت سخن به ميان آوردند.

گفتني است: فيلم مستند بلند «زن مبارز» ساخته «پناه‌برخدا رضايي»، پس از تصويربرداري در چند كشور دنيا، هم‌اينك در مرحله تدوين قرار دارد.

 

 

 

                                                                                         روابط عمومي

                                                                    مركز گسترش سينماي مستند و تجربي


بازگشت